Reklama

Słynny „banan” zniknie z krajobrazu Przemyśla [GALERIA]

Kładka pieszo-rowerowa zamiast rury gazowej?

Od kilku tygodni otrzymujemy zapytania czytelników, szczególnie mieszkańców Osiedla Kmiecie w Przemyślu o inwestycje prowadzoną w kierunku od kapliczki nad Sanem, dawny jaz w kierunku rury gazowej.

 

- Mieszkańcy Osiedla Kmiecie zastanawiają się, czy przy okazji likwidacji rury z gazem nad Sanem na wysokości pętli linii 22, można położyć kładkę rowerowo-pieszą na istniejących podporach tej rury. Podobno w Przemyślu niczego się "nie da zrobić". Rura z gazem będzie puszczona po dnie rzeki a stare podpory zamiast niszczyć można wykorzystać do kładki prowadzącej na działki wodociągów leżące po drugiej stronie Sanu. – napisał jeden z mieszkańców.

Reklama

 

O prowadzoną inwestycję i jej szczegóły zapytaliśmy inwestora czyli Gaz System.
Czekamy na oficjalne stanowisko.

Szerzej w najbliższym wydaniu Życia Podkarpackiego

 

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama