fot.Artur Wilgucki" class="news__photo" >
Zobacz galerię
Kładka pieszo-rowerowa zamiast rury gazowej?
Od kilku tygodni otrzymujemy zapytania czytelników, szczególnie mieszkańców Osiedla Kmiecie w Przemyślu o inwestycje prowadzoną w kierunku od kapliczki nad Sanem, dawny jaz w kierunku rury gazowej.
- Mieszkańcy Osiedla Kmiecie zastanawiają się, czy przy okazji likwidacji rury z gazem nad Sanem na wysokości pętli linii 22, można położyć kładkę rowerowo-pieszą na istniejących podporach tej rury. Podobno w Przemyślu niczego się "nie da zrobić". Rura z gazem będzie puszczona po dnie rzeki a stare podpory zamiast niszczyć można wykorzystać do kładki prowadzącej na działki wodociągów leżące po drugiej stronie Sanu. – napisał jeden z mieszkańców.
O prowadzoną inwestycję i jej szczegóły zapytaliśmy inwestora czyli Gaz System.
Czekamy na oficjalne stanowisko.
Szerzej w najbliższym wydaniu Życia Podkarpackiego
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze