Reklama

SMAP dobiegło końca [ZDJĘCIA]

25/03/2018 18:54

Dobiegł końca XXV Spotkanie Młodych Archidiecezji Przemyskiej w Radymnie. SMAP trwało od 23 do 25 marca, przyjechało 4200 młodych ludzi.

Przez 3 dni modlili się, uczestniczyli w nabożeństwach, spotkaniach i pogadankach, bawili się na koncertach muzyki religijnej. Kończącą wydarzenie mszę na placu przed urzędem miasta celebrował arcybiskup Adam Szal, a asystowali mu arcybiskup Józef Michalik i biskup Stanisław Jamrozik. We mszy uczestniczyli samorządowcy i parlamentarzyści. Młodzi opuścili już gościnne Radymno, by w przyszyłm roku spotkac się w Dukli.
pac
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    kasander - niezalogowany 2018-03-25 23:38:56

    No dobra - a gdzie jest pozostałe 42 000 młodych, wie ktoś?

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Biskupp - niezalogowany 2018-03-26 06:06:33

    Młoda sekta PiF?

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Pio - niezalogowany 2018-03-26 13:30:47

    "bawili się na koncertach" W Wielki Post? Interesujące. Pogoda też świetna do "zabawy". Żenada.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama