Dobiegł końca XXV Spotkanie Młodych Archidiecezji Przemyskiej w Radymnie. SMAP trwało od 23 do 25 marca, przyjechało 4200 młodych ludzi.
Przez 3 dni modlili się, uczestniczyli w nabożeństwach, spotkaniach i pogadankach, bawili się na koncertach muzyki religijnej. Kończącą wydarzenie mszę na placu przed urzędem miasta celebrował arcybiskup Adam Szal, a asystowali mu arcybiskup Józef Michalik i biskup Stanisław Jamrozik. We mszy uczestniczyli samorządowcy i parlamentarzyści. Młodzi opuścili już gościnne Radymno, by w przyszyłm roku spotkac się w Dukli.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.No dobra - a gdzie jest pozostałe 42 000 młodych, wie ktoś?
"bawili się na koncertach" W Wielki Post? Interesujące. Pogoda też świetna do "zabawy". Żenada.
To było piękne wydarzenie dla Radymna, podziękowania dla organizatorów i wspaniałej młodzieży, która w SMAP-e uczestniczyła.
"Bawili się na koncertach" polegało to na modlitwie przez śpiew i wysłuchania świadectw, które mogą odmienić życie wielu osób. Tutaj nie chodzi o stricte zabawę. Sama uczestniczyłam i wiem na czym to polega, więc jak się nie było i nie przeżyło się tego co się dzieje podczas SMAPu niech nie wypowiada się ze żenada
Do tzw. "Pio" , ty doskonale wiesz ,że piszesz świadomie jako antypolski , liberalny prowokator . Zapewne aż tak prymitywny nie jesteś ,żeby nie rozumieć ,ze huczne zabawy / chlanie alkoholu , ćpanie , degeneracja moralna / to nie tylko od Święta , ale w tym czasie są zakazane , niewskazane ,.Ale czym innym jest modlitwa , spotkania ewangelizacyjne , czyli celebrowanie okresu Wielkanocnego . Jeśli tego naprawdę nie rozumiesz , to masz dużo problem ze zrozumieniem podstawowych wartości .
No dobra - a gdzie jest pozostałe 42 000 młodych, wie ktoś?
Młoda sekta PiF?
"bawili się na koncertach" W Wielki Post? Interesujące. Pogoda też świetna do "zabawy". Żenada.