Reklama

Śmiertelne potrącenie pieszego w Medyce

Do tragicznego wypadku doszło dzisiaj, 21 bm., po godz. 4.30, w Medyce, w rejonie przejścia granicznego na DK 28.

Nad ranem kierujący osobowym peugeotem potrącił pieszego. Kierujący muszą liczyć się z utrudnieniami, ponieważ ruch na tym odcinku drogi odbywa się wahadłowo. 

Na miejscu pod nadzorem prokuratora pracuje grupa dochodzeniowo-śledcza. Policjanci ustalają szczegóły wypadku.

AKTUALIZACJA
Mężczyznę prawdopodobnie potrącił strażnik graniczny jadący prywatnym samochodem.

AKTUALIZACJA

24-letni mieszkaniec powiatu przemyskiego jechał od strony Przemyśla w kierunku przejścia granicznego. Jechał lewym pasem, gdy wymijał się z jadącym z naprzeciwka busem, poczuł uderzenie w lewy bok pojazdu. Zaczął hamować. Po wyjściu z pojazdu na drodze zauważył  nieprzytomnego mężczyznę. Natychmiast przystąpił do reanimacji aż do czasu przyjazdu pogotowia.

Trwa ustalanie tożsamości pieszego. Ciało zabezpieczono do sekcji.


AN
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Czytam - niezalogowany 2017-11-21 10:56:39

    to była kwestia czasu aż ktoś kogoś potrąci, tam to powinni nakazać odgórnie przy wysiadaniu z auta , albo pieszym zakładać kamizelki odblaskowe zwłaszcza w okresie jesienno- zmiowym.  Ukraińcy biegają po tej drodze, wbiegają pod samochody, na prawdę trzeba tam uważać. Podobnie jest pod supermarketami,  Biedronkami , gdzie bardzo należy uważać przy wjeżdżaniu, parkowaniu czy też wycofywaniu. Handlujący Ukraińcy towarami :wódką i papierosami tak się pchają do samochodu, aby sprzedać takie towary, że można na kogoś przypadkowo najechać.  Czy to się kiedyś zmieni? 

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    lolek - niezalogowany 2017-11-21 11:43:14

    A gdzie zwyczajowe: "kierujący pojazdem był trzeźwy". Gdzie inicjały strażnika???Czy to nie przypadkiem pan P., który w Huwnikach w 2014 r, będąc na służbie, z bronią, Pacuła wydmuchał policji ponad 2 promile? Mimo to do dzisiaj pracuje w BiOSG i ma się dobrze, bo ma naprawdę oparcie w opatrzności (przełożonych) i takiego "garba", że nikt nie tknął. Choć każdy inny w takim przypadku zostałby wyrzucony dyscyplinarnie i ukarany (za 0,5 promila z mocy prawa leci się ze służby).Nikt nie ma ochoty zrobić porządków w tej przesiąkniętej nepotyzmem formacji (pewnie dlatego, że garby sięgają najwyższych w regionie duchownych i to m.in. duchowni z politykami byli pośrednikami w łapówkach za przyjęcie do pracy).Takie są skutki tej bezczynności i jawnego łamanie prawa (jak w przypadku P.) przez zwierzchników tej formacji. W Przemyślu jednak, pełnym prawdziwych patriotów (patrz komentarz wyżej), już wszyscy znaleźli winnego: panoszące się po przejściu ukraińskie bydło... 

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Polak - niezalogowany 2017-11-21 12:25:46

    To musiało się w końcu stać. Ukraińcy widma biegają między Biedronką a pasem tax free. Straż Graniczna nad tym nie panuje, bo ma to gdzieś. Totalny cyrk i samowolka jakby tu zaczynał się dziki wschód. Szkoda tej osoby potrąconej i żal mi funkcjonariusza. Ale kto ze SG odpowiada za ten bałagan przed granicą?

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości