W sobotę w południe, 23 bm., w Chłopicach doszło do zderzenia motocyklisty z samochodem osobowym. 28-letni motocyklista na zakręcie zjechał na przeciwny pas i zderzył z fiatem punto. Pomimo reanimacji życia mieszkańca gminy Roźwienica nie udało się uratować.
Kierowca fiata to 66-letni mieszkaniec Chłopic.
Pasażerka tego pojazdu trafiła jarosławskiego szpitala, kierowcy i drugiemu pasażerowi nic się nie stało.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Nie ma tego złego ...będą świerzutkie nerusie do przeszczepu...
Nie ma tego złego ...będą świerzutkie nerusie do przeszczepu...
A co swoje przepiłeś i nie działają?