Reklama

Smutny los dzieci

10/10/2015 08:42

– Idąc w stronę targowiska, głównie w środy i w soboty, można napotkać wielu żebrzących ludzi. W większości nie są to Polacy. Moją uwagę już kilka razy przykuły dzieci, śpiące czy spokojnie leżące na rękach lub kolanach rodziców. To naprawdę przykry obrazek. Jednak zastanawiające jest to, że te dzieci nigdy nie płaczą.

Słyszałam nieraz, że są czymś „faszerowane”, aby były spokojne przez wiele godzin. Czy takim stanem rzeczy nie mogą się zainteresować odpowiednie służby? Ciągle słyszy się o napływie imigrantów. Jeśli teraz żebractwem nikt się nie zajmie, później może być jeszcze gorzej. Te dzieci nie są niczemu winne. Nikt z nas nie zdaje sobie sprawy, jak bardzo cierpią. Tak naprawdę nie ma nawet pewności, że dorośli, którzy je trzymają, są ich rodzicami.
mieszkaniec Przeworska
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama