Reklama

Śniadanie wielkanocne dla potrzebujących w Przemyślu

04/04/2015 18:38

280 osób uczestniczyło w Wielką Sobotę w śniadaniu wielkanocnym, zorganizowanym przez Caritas Archidiecezji Przemyskiej.

Na początku życzenia obecnym złożyli: prezydent Robert Choma, starosta Jan Pączek i abp Józef Michalik, który również poświęcił pokarmy. Wszyscy trzej życzyli, aby umieć codziennie okazywać sobie życzliwość.
Na każdego, kto przyszedł czekał żurek z jajkiem oraz paczka świąteczna, aby móc przygotować wielkanocne śniadanie również u siebie w domu.
- To spotkanie przygotowywane było od kilku dni. To ciężka praca pracowników Caritas, wolontariuszy i pracowników Centrum Integracji Społecznej. Chciałbym im podziękować za ten poświęcony czas – powiedział ks. Artur Janiec, dyrektor Caritas Archidiecezji Przemyskiej.
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    bb - niezalogowany 2015-04-05 09:06:54

    http://www.fakt.pl/polityka/matka-andrzeja-dudy-tlumaczy-sie-ze-zbierania-podpisow,film,535698.html

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama