2 i 3 września br. piłkarze IV ligi podkarpackiej rozegrali 6. kolejkę spotkań. Wciąż znakomitą formą imponuje Sokół Sieniawa.
Podopieczni Marcina Wołowca wygrali szósty mecz z rzędu. Mają czternaście zdobytych bramek, zero straconych. Tym razem z podopiecznymi nie miał co szukać niewygodny, zwłaszcza u siebie, Wisłok Wiśniowa. Musiał jednak uznać i wyższość, przegrywając 0:2 (0:0). Bramki dla „sokołów” strzelili Tomasz Wilusz i Adrian Mołdoch.
Czwartą wygraną w sezonie zanotowała na swoim koncie ekipa KS Wiązownica, która w regionalnych derbach nie zostawiła złudzeń beniaminkowi w Stubnie. Wygrała 0:5 (0:2), a łupem bramkowym podzielili się: Kacper Rop 2 (40. i 88. min), Rafał Michalik (19. min), Michał Daniel (51. min) i Krystian Halejcio (76. min). Podopieczni Walerija Sokołenki powrócili na 2. miejsce w tabeli.
„Ledwie” trzy bramki słabiutkiej Głogovii Głogów Małopolski strzeliła Polonia Przemyśl. Ledwie, bo sytuacji miała na dwa razy więcej.
Poważny kryzys przeżywa Piast Tuczempy. Trudno wytłumaczyć, co dzieje się z mocnym zespołem Marka Strawy, ale wysoka porażka w Strzyżowie z Wisłokiem, który do spotkania z Piastem zdobył zaledwie jeden punkt, każe bardzo poważnie bić na alarm! Piast przegrał 4:1 (2:0), a honorowe trafienie było dziełem Kamila Aaba (19. min).
Polonia Przemyśl – Głogovia Głogów Małopolski 3:1 (1:0)
Bramki: 1:0 Sobol 11. min, 2:0 Piątek 57. min, 3:0 Piątek 83. min (karny), 3:1 Kawa 89. min.
Polonia: Lipka – Kocój, Kuźniar, Sobol, Stysiał (75. Solarz) – Sedlaczek (62. Głuszko), Bańka, Kazek, Szpakowski (86. Błahuciak) – Wanat, Piątek (84. Broda).
Głogovia: Albrycht – Woźniak, Świst, Ochalik (40. Kawa), Bober – Frankiewicz (53. Góra), Opoń, Bednarz, Codello (83. Wilk), Dec – Wiącek.
Sędziował: Mateusz Mastaj (Dębica). Żółte kartki: Bober i Ochalik. Widzów: 100.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze