Reklama

Sokół Sieniawa powiększa przewagę. W Wiązownicy lepsi gospodarze

14 i 15 kwietnia br. piłkarze IV ligi podkarpackiej rozegrali 23. kolejkę mistrzowskich spotkań. Zwycięstwa odniosły ekipy Sokoła Sieniawa i KS Wiązownica.

Pokonując bardzo niewygodny Wisłok z Wiśniowej, Sokół Sieniawa powiększył przewagę w tabeli. Podopieczni Marcina Wołowca wygrali 2:1 (1:0), a obie bramki zdobył Sebastian Brocki (12. i 53. min). Wygląda na to, że ich najgroźniejszym rywalem w walce o III-ligowe ostrogi będzie Izolator Boguchwała.
Wydawało się, że może nim być Polonia Przemyśl, ale ci robią wszystko, aby już na samym początku wiosny kompletnie zrujnować cały dorobek z rundy jesiennej. Grają fatalnie, a wstydliwy remis 1:1 (0:0) z outsiderem tabeli w Głogowie Małopolskim jest tego najlepszym przykładem. Teraz dla podopiecznych Pawła Załogi nie ma już miejsca na jakąkolwiek pomyłkę.
W derbach regionu w Wiązownicy, miejscowy KS okazał się lepszy od beniaminka ze Stubna. Znowu na remis zagrał Piast Tuczempy. Tym razem u siebie z Wisłokiem Strzyżów 1:1 (0:0). Autorem jedynej bramki był Jakub Sroka (52. min).

KS Wiązownica – Granica Stubno 2:0 (1:0)
Bramki: 1:0 Antonik 43. min, 2:0 Rop 82. min.
Wiązownica: Michałowicz – Mazur, Sokołenko, Gwóźdź, Kubas (75. Bartnik) – Pawlak (67. Michalik), Halejcio, Daniel (67. Fedor), Soczek – Rop, Antonik.
Granica: Kuźma – D. Mikulec, Wróbel, Klepacki, Hajduk (83. Kornel Żoch) – Karol Żoch (73. Polny), Harłacz, K. Mikulec, Gielarowski (81. Ozibko) – Kalawski (75. Pempuś) – Świst (85. Sierżęga).
Sędziował: Dominik Paul (Nowa Sarzyna). Żółte kartki: Daniel, Sokołenko i Fedor. Czerwona kartka: Polny (76. – faul taktyczny). Widzów: 150.


mars
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama