Reklama

Sokół zdecydowanie lepszy od Granicy. Kompromitacja Polonii

Sokół Sieniawa pewnie ograł dzisiejszego (25 kwietnia br.) popołudnia Granicę Stubno w najciekawszym – z punktu widzenia kibiców z naszego regionu – pojedynku 25. kolejki IV-ligowych spotkań.

Podopieczni Marcina Wołowca pokonali beniaminka 3:0 (2:0), prowadząc już w 12. min dwiema bramkami. W 2. min do siatki trafił Adrian Mołdoch, w 12. min – Dawid Gnatek. Wynik spotkania w 62. min ustalił Patryk Kapuściński, dla którego była to 15. bramka w sezonie.

Znakomicie radzący sobie w ostatnim czasie KS Wiązownica gościł u siebie solidną ekipę Rzemieślnika Pilzno. Okazało się, że na tyle solidną, że miejscowi musieli tym razem zadowolić się jednym punktem, remisując 1:1 (0:0). Jedynego gola w 68. min zdobył Rafał Michalik.

Reklama

Także remisem zakończył się pojedynek w Tuczempach, gdzie Piast mierzył się z niedawnym pogromcą lidera z Sieniawy, czyli Igloopolem Dębica. Spotkanie zakończyło się wynikiem 2:2 (1:2). Bramki dla ekipy prowadzonej przez Marka Strawę strzelili Jakub Kloc (23. min) i Hubert Łukasiewicz (67. min).

Kompromitacją okazał się wyjazd do Dębicy piłkarzy Polonii. Przemyślanie zostali rozgromieni 6:0 (4:0) i to powinno wystarczyć za jakikolwiek komentarz do tego, ale i postawy w trwającej rundzie wiosennej, spotkania.


MG
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Polonista - niezalogowany 2018-04-25 21:43:48

    Rozumiem, że można przegrać ale po walce. Dzisiaj na boisku w Dębicy zobaczyłem zgraję ludzi z łapanki, nie wiedzących w jakim celu tam się znaleźli. Zero ambicji i woli walki. Oddajcie Koszulki Polonii, bo nie jesteście ich godni.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Polonia P - niezalogowany 2018-04-26 12:53:42

    Akurat tak się składa kutasie, że prócz zawodników, sztabu szkoleniowego i kierowcy autokaru nie było żadnego człowieka z Przemyśla na tym meczu. Więc stul morde wszarzu bo na boisku w Dębicy to sobie mogłeś być jak odpaliłeś google maps. Wal konia przy transmisjach internetowych a potem wypisuj na necie, że jesteś Polonista!!!

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Stary Kibic - niezalogowany 2018-04-27 08:39:46

    Polonista dobrze napisał. Kopacze grali jak ostatnie łajzy, a ty kierownik tak się nie spinaj tylko idź zrób piłkarzom loda to ci gola strzelą.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama