Dziś w Hotelu Jarosław odbyła się prezentacja składu drużyny tenisa stołowego Sokołów Jarosław, a także podpisanie umowy sponsorskiej z Polskim Cukrem.
Jak przekonuje Kamil Dziukiewicz, prezes Sokołowa Jarosław, głównym celem jego drużyny jest awans do fazy play-off superligi tenisa stołowego.
Apetyty są chyba jednak nieco większe, zwłaszcza, że zmontowany przez Dziukiewicza skład ma papiery na to, by odnieść sukces. Liderem zespołu ma być Lim Jonghoon. Mimo, że przez jarosławski team w przeszłości przewinęło się kilku znamienitych tenisistów to żaden nie był tak wysoko sklasyfikowany w rankingu ITTF - Lim Jonghoon jest światową szesnastką.
Kolejną nową twarzą w Jarosławiu będzie Brazylijczyk Eric Jouti, który może pochwalić się m.in. medalem w Slovenian Open. Do zespołu dokooptowany został też Angelakis Konstantinos, złoty medalista Mistrzostw Grecji, który według rekomendacji K. Dziukiwicza będzie jednym z najefektowniejszych zawodników drużyny.
Barwy Sokołowa drugi rok z rzędu będzie reprezentował z kolei Sathiyan Gnanasekaran, numer 38 światowego rankingu, który w ubiegłym sezonie w 6 meczach superligi nie przegrał nawet seta. Kadrę uzupełni znany i lubiany w Jarosławiu Mateusz Czernik.
Być może, że to jeszcze nie koniec wzmocnień Sokołowa, okienko jest otwarte, a wobec deklaracji, że drużyna przystąpi do rozgrywek europejskich, niewykluczone, że prezes K. Dziukiewicz będzie chciał dysponować szerszą kadrą.
W spełnieniu tych aspiracji ma pomóc pozyskanie nowego sponsora.
– Jest to historyczny moment zarówno dla klubu jak i powiatu jarosławskiego. Pierwszy raz w historii spółka skarbu państwa będzie wspierała sport na jarosławskiej ziemi – nie krył zadowolenia K. Dziukiewicz. Na konferencji ogłoszono, że nowym sponsorem będzie Polski Cukier. Stosowny list intencyjny parafowali prezes K. Dziukiewicz i Tomasz Rega Członek zarząd Krajowej Spółki Cukrowej S.A. największego producenta cukru w Polsce.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Gratulacje dla mojego ulubionego Jarosławia fajne miasteczko, duży sport i rozwój w dużej mierze dzięki operatywnej i kochającej swoje miasto posłance i viceminister Joasi Szmidt. A mój Przemyśl , litości, właściwie żal pisać mający od lat w sejmie gwiazdę Marka Tadeusza szuruje na samym dnie, sportowa pustynia szkoda czasu na rozszerzenie chyba że kogoś interesuje 4 i 5 liga w pn, rozgrywki sale zjańskie i mamusiek, Czuwaj niby potęga w szczypiorniaka nie wiadomo czy wystartuje. Nie mają sensu inne porównia bo 39 tys. Jarosław od wielu lat potęga jest i basta, a moja jeszcze ponoć ok 60 tysięczna królewska i wolna od inwestorów, rozwoju gospodarczego i ekonomicznego, czystości i sportu którego od niemal 60 lat byłem kibicem czy jak kto woli fanem w obecnym języku sięga niestety co piszę z bólem i wstydem dna. Dla uwiarygodnienia w części moich ocen i stwierdzeń, przemyska podstrefa ekonomiczna działa od ok 16 lat, 1 inwestor miejscowy, nazwisko znane w Przemyślu. Strefa w pobliskich Orłach działa od ok. 3 lat, 10 inwestorów zewnętrznych, obecnie wójt Słabicki planuje rozszerzyć strefę o następne kilkadziesiąt ha ponieważ są kolejni chętni do inwestowania, w tym znana nam fabryka mebli kiedy mer Bakun i radna Jaworska odtrąbili sukces. To nie moje stwierdzenia czy atak n kogokolwiek, nigdy nie atakuję staram się pisać obiektywnie w swojej subiektywności, dane które podałem są z Kroniki w Rzeszowie z ubiegłego tygodnia. Na resztę szkoda czasu i słów, resztę zwerfikuje rzeczywistość a przemyski sport będzie nadal na poziomie skrzatów. Zobaczymy, co mnie ciekawi kto lepiej, efektywniej wyda niemal cudem otrzymaną z funduszy norweskich mamonę czyli ok. 15, 5 mln, ale jak powiedział klasyk posmotrim- uwidim.
Niestety Pani Szmidt nie ma nic wspólnego z sukcesami sportowymi w Jarosławiu
Pani Szmidt nie pomogła żadnemu klubowi w Jarosławiu!!!
dajcie spokój koszykarze AZS PWSTE potrzebują wsparcia w wysokosci 60 tys zł garaja swoimi chłopakami i brak pomocy gdzie na wielu meczach pełna hala przed pandemią jak nie poukładasz sie politycznie dobrze to cięzko coś załatwić.... Szkoda swoich chłopaków bo wszystko wywalczyli na boisku awans dobra gra itp Słyszałem ze w przemyslu poszli na skróty i kupili dziką kartę, takie cos zabija sport kupowanie pod stołem.... Polska 21 wieku
Życzę koszykarzom żeby zdobyli pieniądze,ale jak widzę to cała akcja w celu pozyskania funduszy to prośby o udostępnienie na fb. Co klub nie ma zarządu, menedżera żeby zadbali o pieniążki? Trzeba udać się lub w formie pisemnej czy też wysyłać mail do potencjalnych sponsorów,a nie liczyć na cud chodź takie się zdarzają. Klub dostał od Miasta dotację w kwocie 100 tyś.
Gratulacje dla mojego ulubionego Jarosławia fajne miasteczko, duży sport i rozwój w dużej mierze dzięki operatywnej i kochającej swoje miasto posłance i viceminister Joasi Szmidt. A mój Przemyśl , litości, właściwie żal pisać mający od lat w sejmie gwiazdę Marka Tadeusza szuruje na samym dnie, sportowa pustynia szkoda czasu na rozszerzenie chyba że kogoś interesuje 4 i 5 liga w pn, rozgrywki sale zjańskie i mamusiek, Czuwaj niby potęga w szczypiorniaka nie wiadomo czy wystartuje. Nie mają sensu inne porównia bo 39 tys. Jarosław od wielu lat potęga jest i basta, a moja jeszcze ponoć ok 60 tysięczna królewska i wolna od inwestorów, rozwoju gospodarczego i ekonomicznego, czystości i sportu którego od niemal 60 lat byłem kibicem czy jak kto woli fanem w obecnym języku sięga niestety co piszę z bólem i wstydem dna. Dla uwiarygodnienia w części moich ocen i stwierdzeń, przemyska podstrefa ekonomiczna działa od ok 16 lat, 1 inwestor miejscowy, nazwisko znane w Przemyślu. Strefa w pobliskich Orłach działa od ok. 3 lat, 10 inwestorów zewnętrznych, obecnie wójt Słabicki planuje rozszerzyć strefę o następne kilkadziesiąt ha ponieważ są kolejni chętni do inwestowania, w tym znana nam fabryka mebli kiedy mer Bakun i radna Jaworska odtrąbili sukces. To nie moje stwierdzenia czy atak n kogokolwiek, nigdy nie atakuję staram się pisać obiektywnie w swojej subiektywności, dane które podałem są z Kroniki w Rzeszowie z ubiegłego tygodnia. Na resztę szkoda czasu i słów, resztę zwerfikuje rzeczywistość a przemyski sport będzie nadal na poziomie skrzatów. Zobaczymy, co mnie ciekawi kto lepiej, efektywniej wyda niemal cudem otrzymaną z funduszy norweskich mamonę czyli ok. 15, 5 mln, ale jak powiedział klasyk posmotrim- uwidim.
Niestety Pani Szmidt nie ma nic wspólnego z sukcesami sportowymi w Jarosławiu
Pani Szmidt nie pomogła żadnemu klubowi w Jarosławiu!!!