Mamy propozycję, aby na majówkę wybrać się już w kwietniu! Okazją jest dzisiejsza impreza w malowniczym Arboretum w Bolestraszycach.
Dziś (26 kwietnia) w Arboretum Bolestraszyce będzie można nacieszyć oko budzącą się do życia roślinnością i obejrzeć jedną z największych w Polsce kolekcji starych odmian drzew owocowych, głównie jabłoni. Na wyjątkowym obszarze arboretum, na którym uprawiane są drzewa, krzewy i krzewinki dla celów naukowych i hodowlanych, od g. 10.30 trwać będzie „Majówka pod dereniem i jabłonią”. To okazja do spędzenia czasu na łonie przyrody w jednym z piękniejszych miejsc w tym regionie. Będzie można też nacieszyć podniebienie, kosztując wyroby prezentowane na stoiskach z produktami tradycyjnymi (m.in. sery, miody, pieczywo) i zobaczyć, co nowego w ofercie mają „szkółkarze”. Miejsce idealnie nadaje się na wycieczkę, dlatego warto je odwiedzić już teraz, nie czekając na majowy weekend.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Bolestraszyckie arboretum jako jedno z ładniejszych miejsc najgorzej rozwiniętego regionu w kraju.
Bolestraszyckie arboretum jako jedno z ładniejszych miejsc najgorzej rozwiniętego regionu w kraju.