Reklama

Spędź niedzielę w arboretum: pod dereniem i jabłonią

Mamy propozycję, aby na majówkę wybrać się już w kwietniu! Okazją jest dzisiejsza impreza w malowniczym Arboretum w Bolestraszycach.

Dziś (26 kwietnia) w Arboretum Bolestraszyce będzie można nacieszyć oko budzącą się do życia roślinnością i obejrzeć jedną z największych w Polsce kolekcji starych odmian drzew owocowych, głównie jabłoni. Na wyjątkowym obszarze arboretum, na którym uprawiane są drzewa, krzewy i krzewinki dla celów naukowych i hodowlanych, od g. 10.30 trwać będzie „Majówka pod dereniem i jabłonią”. To okazja do spędzenia czasu na łonie przyrody w jednym z piękniejszych miejsc w tym regionie. Będzie można też nacieszyć podniebienie, kosztując wyroby prezentowane na stoiskach z produktami tradycyjnymi (m.in. sery, miody, pieczywo) i zobaczyć, co nowego w ofercie mają „szkółkarze”. Miejsce idealnie nadaje się na wycieczkę, dlatego warto je odwiedzić już teraz, nie czekając na majowy weekend.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    se7en - niezalogowany 2015-04-26 15:18:31

    Bolestraszyckie arboretum jako jedno z ładniejszych miejsc najgorzej rozwiniętego regionu w kraju.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama