Dwie pary, które przeżyły razem 60 lat i jedna obchodząca 50-lecie małżeństwa zostały uhonorowane medalami przyznawanymi przez Prezydenta RP. Odznaczenia odebrali w przeworskim ratuszu z rąk Leszka Kisiela, burmistrza Przeworska oraz Bogusława Dulibana, kierownika Urzędu Stanu Cywilnego.
Złote gody obchodzili Władysława i Stanisław Sabarowie. Starszy o 10 lat staż małżeński świętowali Anna i Franciszek Mroszczykowie oraz Wiesława i Jan Strączkowie. Pani Wiesława nie mogła być na uroczystości. Przeszkodziła jej choroba.
Spotkanie odbyło się w rodzinnej atmosferze i było okazją do wspomnień, ale też rozmów o sprawach bieżących.
Przyłączamy się do życzeń i gratulacji skierowanych do jubilatów.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze