Reklama

Spełnione marzenie 5-latki [ZDJĘCIA]

Wielkim marzeniem Wiktorii, małej mieszkanki gminy Chłopice, było spotkanie z policjantką. Z pomocą taty i oficera dyżurnego jarosławskiej komendy prośbę rezolutnej 5-latki udało się spełnić.

Skąd u małej dziewczynki wzięło się takie właśnie życzenie?

Jak powiedział tata dziewczynki, od pewnego czasu jest ona bardzo zainteresowana zawodem policjanta. Ma już nawet konkretne plany na przyszłość, bo – jak zapewnia – jak tylko podrośnie, chciałaby w nim pracować. Co więcej 5-letnia Wiktoria mniej więcej od końca ubiegłego roku nie rozstaje się z czapką z napisem „policja”.

Pragnienie dziewczynki pomogła spełnić mł. asp. Agnieszka Stysiał z KPP w Jarosławiu, kiedy ta wraz tatą i dwoma bukiecikami kwiatków pojawiła się na[paywall] komendzie. Kwiaty dla pełniących w tym dniu służbę policjantek były wspaniałą niespodzianką.

Dziewczynka – ogromnie zainteresowana ich pracą – zaspokoiła ciekawość i przekonała się, jak wygląda codzienna służba w mundurze. Mogła też zajrzeć do niebieskiego pokoju i dowiedzieć się, do czego służy, poznać wyposażenie radiowozu i zobaczyć, jak wygląda z włączonymi sygnałami świetlno-dźwiękowymi, a także zasiąść za kółkiem, tuż obok prawdziwego policjanta.

Nietrudno się domyśleć, jak wielką radość sprawiło Wiktorii okazane zainteresowanie i przychylność. Na koniec dziewczynka dostała w prezencie pluszowego policyjnego misia, który będzie pamiątką z wyjątkowego spotkania.


ug
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama