Reklama

„Śpiewać każdy może ...”

29/03/2016 13:00

W Zespole Szkół w Ujkowicach odbył się VII Gminny Konkurs Polskiej Piosenki „Śpiewać każdy może…” pod patronatem starosty przemyskiego i wójta gminy Przemyśl.

W kategorii klas IV-VI szkół podstawowych oraz klas gimnazjalnych wyniki rywalizacji przedstawiają się następująco: nagrodę główną wójta gminy Przemyśl otrzymała grupa wokalna z Gimnazjum przy Zespole Szkół w Grochowcach, w składzie: Aleksandra Górka, Gabriela Fiałkiewicz, Jagoda Czeluśniak i Kamila Głowacka. W kategorii solistów klas IV – VI SP triumfowali: Gabriela Koszła (ZS Krówniki, „Samotni”),  Korneliusz Jedynak (ZS Ostrów, „Kamień z napisem love”), Emilia Prajzner (ZS Grochowce, „W dobrą stronę”). W kategorii solistów klas I – III gimnazjum narodzono: Klaudię Głowacz (ZS Ujkowice, „Jesteś bohaterem”), Wiktorię Piotrowską i Julię Wójcicką (akompaniament) (ZS Ostrów, „Niepokonani”) i Natalię Pelc (ZS Hermanowice „Nieznajomy”). Wyróżnienia: Monika Baran (ZS Krówniki, „Czarny blues o czwartej nad ranem”) i Zuzanna Hańczuk (ZS Nehrybka, „O mnie się nie martw”).


del
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    gosc - niezalogowany 2016-03-29 13:16:07

    To nie jest aktualne logo gminy Przemyśl. Na szczęście nowy Wójt zrezygnował z tego wieszaka na ubrania i gmina ma naprawdę w tej chwili  jedno z ładniejszych i ciekawszych tego typu wizerunków.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości