10 kwietnia w Miejskim Ośrodku Kultury w Jarosławiu odbył się już czternasty przegląd piosenki promującej zdrowie, podczas którego zaprezentowali się uczniowie szkół z całego powiatu.
Tematami prezentowanych piosenek były kwestie prozdrowotne: dobroczynny wpływ warzyw i owoców na nasz organizm i prawidłowe nawyki żywieniowe. Dzieci przygotowały dla publiczności atrakcyjny program artystyczny. Wszystkie występy wypadły wspaniale, zachwycały kolorowe stroje i choreografia. O potrzebie zdrowego odżywiania przekonywali uczestnicy w różnym wieku, począwszy od maluchów z oddziałów przedszkolnych po uczniów szkół ponadgimnazjalnych.
Wszystkie osoby biorące udział w wydarzeniu zostały nagrodzone brawami, dyplomami i drobnymi upominkami. Ukoronowaniem wydarzenia były podziękowania i przemówienia organizatorów i wspólne zdjęcie wszystkich uczestników wraz z opiekunami.
Organizatorami wydarzenia były: Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Jarosławiu, Podkarpacka Sieć Szkół Promujących Zdrowie, Jarosławskie Stowarzyszenie Oświaty i Promocji Zdrowia, Miejski Ośrodek Kultury w Jarosławiu.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze