Reklama

Śpiewająco o zdrowiu [zdjęcia]

19/04/2015 11:27

10 kwietnia w Miejskim Ośrodku Kultury w Jarosławiu odbył się już czternasty przegląd piosenki promującej zdrowie, podczas którego zaprezentowali się uczniowie szkół z całego powiatu.

Tematami prezentowanych piosenek były kwestie prozdrowotne: dobroczynny wpływ warzyw i owoców na nasz organizm i prawidłowe nawyki żywieniowe. Dzieci przygotowały dla publiczności atrakcyjny program artystyczny. Wszystkie występy wypadły wspaniale, zachwycały kolorowe stroje i choreografia. O potrzebie zdrowego odżywiania przekonywali uczestnicy w różnym wieku, począwszy od maluchów z oddziałów przedszkolnych po uczniów szkół ponadgimnazjalnych.

Wszystkie osoby biorące udział w wydarzeniu zostały nagrodzone brawami, dyplomami i drobnymi upominkami. Ukoronowaniem wydarzenia były podziękowania i przemówienia organizatorów i wspólne zdjęcie wszystkich uczestników wraz z opiekunami.

Reklama

Organizatorami wydarzenia były: Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Jarosławiu, Podkarpacka Sieć Szkół Promujących Zdrowie, Jarosławskie Stowarzyszenie Oświaty i Promocji Zdrowia, Miejski Ośrodek Kultury w Jarosławiu.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości