Do groźnie wyglądającego zdarzenia doszło kilka dni temu na trasie pomiędzy Oleszycami a Nowym Dzikowem.
Policjanci wstępnie ustalili, że kierująca osobowym peugeotem, 20-letnia mieszkanka gminy Lubaczów, podczas jazdy prawdopodobnie spojrzała na dzwoniący telefon, przez co zjechała na pobocze, gwałtownie zahamowała i wjechała do rowu.

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Kto pisze takie denne artykuły, przez takiech "dziennikarzy" nikt nie kupuje juz zycia podkarpackiego, tego się nie da czytać.
jaki z tego moral? nie patrzec w telefon:D
BĄDŹMY OSTROŻNI - ZYCIE.PL
Kto pisze takie denne artykuły, przez takiech "dziennikarzy" nikt nie kupuje juz zycia podkarpackiego, tego się nie da czytać.
jaki z tego moral? nie patrzec w telefon:D