Reklama

Społeczność Gorzyc charytatywnie dla Oli

23 czerwca na stadionie LKS San w Gorzycach odbędzie się bogate w atrakcje charytatywne przedsięwzięcie zorganizowane z inicjatywy mieszkańców Gorzyc oraz władz gminy Tryńcza i tamtejszej OSP. Przyświeca mu szczytny cel: zbiórka środków na leczenie 3-latki z Gorzyc, walczącej z nowotworem. Mile widziani są wszyscy chcący wesprzeć tę piękną ideę.

Piknik startuje o g. 13 i będzie obfitował w różnorodne atrakcje. – W programie przewidziane są: loteria fantowa, dmuchane place zabaw, rozgrywki sportowe, pokaz motocykli, turniej piłki nożnej, mnóstwo zabaw i animacji dla dzieci i wiele innych – wylicza Katarzyna Flak z Urzędu Gminy Tryńcza. Nie zabraknie pysznych przysmaków, a na scenie  występów. Dla gości wydarzenia przygotowano: popisy wokalne, taneczne czy akrobatyczne, a na finał zabawę taneczną przy muzyce zespołu Metro.

W trakcie imprezy trwać będzie zbiórka dla małej mieszkanki Gorzyc Oli Ożóg, która zmaga się z nowotworem. Za dziewczynką i jej rodzicami bardzo trudny rok związany z leczeniem.

Reklama

Aby utrzymać Olę w dobrym stanie, który udało się osiągnąć, niezbędna jest jednak immunoterapia w Kolonii w Niemczech. Niestety w przypadku pineoblastomy, którą wykryto u dziewczynki, jest ona nierefundowana. Dlatego liczy się każda złotówka przekazana na ten cel. Zachęcamy do wsparcia zbiórki i udziału w wydarzeniu.

Zbiórka dla Oli prowadzona jest także na stronie fundacji Siepomaga  -  https://www.siepomaga.pl/dlaoli

Aplikacja na Androida

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 17/06/2024 12:00
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama