23 czerwca na stadionie LKS San w Gorzycach odbędzie się bogate w atrakcje charytatywne przedsięwzięcie zorganizowane z inicjatywy mieszkańców Gorzyc oraz władz gminy Tryńcza i tamtejszej OSP. Przyświeca mu szczytny cel: zbiórka środków na leczenie 3-latki z Gorzyc, walczącej z nowotworem. Mile widziani są wszyscy chcący wesprzeć tę piękną ideę.
Piknik startuje o g. 13 i będzie obfitował w różnorodne atrakcje. – W programie przewidziane są: loteria fantowa, dmuchane place zabaw, rozgrywki sportowe, pokaz motocykli, turniej piłki nożnej, mnóstwo zabaw i animacji dla dzieci i wiele innych – wylicza Katarzyna Flak z Urzędu Gminy Tryńcza. Nie zabraknie pysznych przysmaków, a na scenie występów. Dla gości wydarzenia przygotowano: popisy wokalne, taneczne czy akrobatyczne, a na finał zabawę taneczną przy muzyce zespołu Metro.
W trakcie imprezy trwać będzie zbiórka dla małej mieszkanki Gorzyc Oli Ożóg, która zmaga się z nowotworem. Za dziewczynką i jej rodzicami bardzo trudny rok związany z leczeniem.
Aby utrzymać Olę w dobrym stanie, który udało się osiągnąć, niezbędna jest jednak immunoterapia w Kolonii w Niemczech. Niestety w przypadku pineoblastomy, którą wykryto u dziewczynki, jest ona nierefundowana. Dlatego liczy się każda złotówka przekazana na ten cel. Zachęcamy do wsparcia zbiórki i udziału w wydarzeniu.
Zbiórka dla Oli prowadzona jest także na stronie fundacji Siepomaga - https://www.siepomaga.pl/dlaoli
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze