Reklama

Spotkanie samorządowców z ministrem Andrzejem Derą

07/03/2016 09:40

Andrzej Dera, minister w Kancelarii Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej odpowiadający m.in. za kontakty z samorządami spotkał się w piątek 4 marca z przedstawicielami gmin, miast i urzędów powiatowych z rejonu Jarosławia, Przeworska i Lubaczowa. Dera przyjechał do Jarosławia na zaproszenie starosty jarosławskiego Tadeusza Chrzana.

Na spotkaniu poruszono sprawy samorządów oraz problemy z jakimi borykają się gminy i powiaty. Minister zwracał uwagę na bariery z jakimi spotykają się samorządowcy. Pod rozwagę poddawał istnienie powiatów liczących mniej nniż 100 tys. mieszkańców oraz sposób powoływania starosty. Poruszał kwestie oświatowe, nieodpłatnej pomocy prawnej i programu 500+.
erka
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama