Otwarty basen w Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji w Jarosławiu jest miejscem często odwiedzanym. W czasie ostatnich upałów korzystało z niego wiele osób. Po interwencji czytelnika, który narzekał na braki w przygotowaniu sanitariatów, przebieralni i natrysków przeznaczonych dla kąpiących się, sprawdziliśmy, jak wygląda sytuacja.
Pomieszczenia sanitarne przy basenie zajmują jedną dużą powierzchnię podzieloną na toalety, przebieralnie i natryski. Część przeznaczona dla kobiet jest taka sama jak dla mężczyzn. Jedna jest lustrzanym odbiciem drugiej. W każdej są[paywall] dwie toalety ogólnodostępne i jedna przeznaczona dla osób niepełnosprawnych, cztery stanowiska z natryskami oraz dwie przebieralnie.J. Stalski zwraca uwagę, że z basenu korzystają różni ludzie. Nie można wykluczyć przypadku, że ktoś zniszczy cały zapas papieru czy mydła. Takie przypadki się zdarzały, jednak braki szybko uzupełniano. – Basen i jego zaplecze jest przygotowane tak samo jak wcześniej. Nigdy nie było żadnych interwencji – zaznacza zastępca dyrektora.
Otwarty basen MOSiR oraz pomieszczenia sanitarne przy nim są odpowiednio przygotowane. Zapewnia o tym J. Stalski. Potwierdza nasza wizyta na otwartej pływalni oraz osoby z niej korzystające. Świadczy o tym też ilość ludzi, którzy z kąpieli korzystają. Są też dodatkowe atrakcje. W każdy czwartek i niedzielę między godz. 17 i 18 prowadzone są zajęcia z aqua fitnessu pod okiem trenera.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Przestałem chodzić na ten basen rok temu, mogę podpowiedzieć gdzie szukać brudu, np. szafki depozytowe (szczególnie te od dołu), szafki w "strefie bosej" i boczne ścianki dużego basenu powyżej wody
a gdzie SANEPID ??????????????
czy ktoś kontroluje naprawdę to miejsce ?
Przestałem chodzić na ten basen rok temu, mogę podpowiedzieć gdzie szukać brudu, np. szafki depozytowe (szczególnie te od dołu), szafki w "strefie bosej" i boczne ścianki dużego basenu powyżej wody
a gdzie SANEPID ??????????????
czy ktoś kontroluje naprawdę to miejsce ?