W piątek, 26 maja, w hali sportowej Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Jarosławiu odbyła się uroczystość skierowana do mam z powiatu jarosławskiego. Zorganizowano ją w ramach cyklu „Starosta Jarosławski zaprasza”. - Była jednoaktówka „Pierwsza lepsza” Aleksandra Fredry, występ „Zapomniane piosenki”, coś dla zdrowia i urody. Nie zapomniano oczywiście o smakołykach i prezencie dla każdej uczestniczki spotkania, przygotowanego specjalnie z okazji tego niepowtarzalnego dnia – Dnia Matki – opisuje Konrad Sawiński z jarosławskiego starostwa.
Partnerami wydarzenia był Zespół Szkół Spożywczych, Chemicznych i Ogólnkoształcących, Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy, stowarzyszenie Jarosławskie Amozonki oraz Em-art.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze