Reklama

Starosta jarosławski zaprosił na Dzień Matki

29/05/2017 12:38

W piątek, 26 maja, w hali sportowej Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Jarosławiu odbyła się uroczystość skierowana do mam z powiatu jarosławskiego. Zorganizowano ją w ramach cyklu „Starosta Jarosławski zaprasza”. - Była jednoaktówka „Pierwsza lepsza” Aleksandra Fredry, występ „Zapomniane piosenki”, coś dla zdrowia i urody. Nie zapomniano oczywiście o smakołykach i prezencie dla każdej uczestniczki spotkania, przygotowanego specjalnie z okazji tego niepowtarzalnego dnia – Dnia Matki – opisuje Konrad Sawiński z jarosławskiego starostwa.

Partnerami wydarzenia był Zespół Szkół Spożywczych, Chemicznych i Ogólnkoształcących, Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy, stowarzyszenie Jarosławskie Amozonki oraz Em-art.
erka
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama