W ostatnim czasie pojawiły się pogłoski o planach likwidacji Zespołu Szkół w Oleszycach. Niepokój spotęgowało pismo, jakie starosta lubaczowski wystosował do burmistrza miasta i gminy Oleszyce.
Józef Michalik zaproponował w nim współpracę między prowadzonym przez starostwo Zespołem Szkół a Gimnazjum w Oleszycach, którego organem prowadzącym jest gmina. Burmistrz Andrzej Gryniewicz jednak nie przystał na propozycję, argumentując[paywall], że budynek gimnazjum w zupełności zaspokaja potrzeby szkoły.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze