Oddział Podkarpacki Polskiego Towarzystwa Gerontologicznego oraz Instytut Ochrony Zdrowia Państwowej Wyższej Szkoły Techniczno-Ekonomicznej im. ks. B. Markiewicza w Jarosławiu 10 czerwca zapraszają na trzecią ogólnopolską konferencję naukową „Starzenie się i starość wyzwaniem i zadaniem XXI wieku”.
Wydarzenie, które odbędzie się online, skierowane jest przede wszystkim do pielęgniarek, lekarzy, fizjoterapeutów, pracowników socjalnych oraz studentów i absolwentów tych kierunków, a także seniorów i ich opiekunów.
Organizatorzy do dyskusji zapraszają również przedstawicieli innych środowisk naukowych, m.in.: filozofów, socjologów, pedagogów, psychologów, przedstawicieli władz samorządowych i parlamentarnych. Konferencja będzie okazją do wymiany doświadczeń, poglądów oraz przedstawienia własnych osiągnięć naukowych dotyczących prezentowanej problematyki.

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze