Wakacje to okres zabawy i beztroski. Młodzież często pozwala sobie na zbyt dużą swobodę. Walka z dopalaczami to jest jak walka z wiatrakami, jednak dla bezpieczeństwa dzieci i młodzieży należy im przeciwdziałać.
Policja apeluje o rozwagę i nie branie różnego typu dopalaczy. Także gminy dokładają swoich starań, aby dopalacze nie były atrakcyjne dla młodych.
Odpalamy wiedze o lekach i dopalaczach to hasło projektu skierowanego do dzieci i młodzieży z gmin Dynów i Nozdrzec. Uczestnicy w trakcie pięciu jednodniowych wyjazdów będą nie tylko zwiedzać i poznawać ciekawe miejsca z województwa, przede wszystkim chodzi o działania profilaktyczne m.in. zajęcia prowadzone przez pedagog. Młodzież przez zabawę i nowe doświadczenia, uczy się asertywności i walki z zagrożeniami jakimi są dopalacze. Poznaje skutki zażywania niebezpiecznych substancji.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze