Tak skandowali mieszkańcy Tarnawiec i okolic 14 lipca, br. w Muzeum Narodowym Ziemi Przemyskiej podczas spotkania informacyjnego w sprawie budowy zachodniej obwodnicy Przemyśla. Zdaniem mieszkańców proponowany przebieg obwodnicy zakłóci ich spokój, zniszczy przyrodę i zwierzęta. Spotkanie rozpoczyna cykl konsultacji z mieszkańcami Przemyśla i miejscowości, przez które planowana obwodnica ma przebiegać.

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze