Reklama

Stosunki (dobro)sąsiedzkie

14/10/2015 10:45

– Mieszkam w bloku od wielu lat i ciągle nie mogę się nadziwić, jak ludzie potrafią sobie robić na złość. Wiele razy moje wywieszone na balkonie ubrania czy pościel zostały zalane brudną wodą. Nie wspomnę już o rzucaniu śmieci z balkonów na dół, bo to częsta sprawa. Także rośliny, które starałam się wypielęgnować, były niszczone przez wylewane z góry detergenty.

Wszystkie te przykrości trzeba cierpliwie znosić, żeby nie narazić się na nieprzyjazne spojrzenia sąsiadów. Zastanawia mnie, czy to brak wychowania, czy zwyczajna złośliwość, ale wiem, że takie sytuacje w blokach i kamienicach zdarzają się często. Jednak każdy, komu zależy na dobrych stosunkach z sąsiadami, woli milczeć i udawać, że nic się nie stało.
Przeworszczanka
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama