– Mieszkam w bloku od wielu lat i ciągle nie mogę się nadziwić, jak ludzie potrafią sobie robić na złość. Wiele razy moje wywieszone na balkonie ubrania czy pościel zostały zalane brudną wodą. Nie wspomnę już o rzucaniu śmieci z balkonów na dół, bo to częsta sprawa. Także rośliny, które starałam się wypielęgnować, były niszczone przez wylewane z góry detergenty.
Wszystkie te przykrości trzeba cierpliwie znosić, żeby nie narazić się na nieprzyjazne spojrzenia sąsiadów. Zastanawia mnie, czy to brak wychowania, czy zwyczajna złośliwość, ale wiem, że takie sytuacje w blokach i kamienicach zdarzają się często. Jednak każdy, komu zależy na dobrych stosunkach z sąsiadami, woli milczeć i udawać, że nic się nie stało.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze