Policjanci z Tarnobrzega pracowali dziś, przed godz. 8, na miejscu zdarzenia drogowego w Chmielowie, na DK 9.
54-letni kierowca ciężarowego mercedesa z naczepą podczas wyprzedzania na śliskiej nawierzchni wpadł w poślizg, przez co stracił kontrolę nad pojazdem. Zestaw zjechał z drogi, niszcząc bariery energochłonne, i zsunął się z kilkunastometrowego nasypu.
Ranny kierowca trafił do szpitala. Był trzeźwy. Za naruszenie przepisów prawa ruchu drogowego został ukarany mandatem i punktami karnymi. Ruch na tym odcinku przez kilka godzin prowadzony był wahadłowo.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.BĄDŹMY OSTROŻNI - ZYCIE.PLYOUTUBE.COM - POZNAJ SWOJE MIĘSO
BĄDŹMY OSTROŻNI - ZYCIE.PLYOUTUBE.COM - POZNAJ SWOJE MIĘSO