Reklama

Stracił panowanie nad hyundaiem i uderzył w barierkę na A4

Do kolizji doszło 30 października, o godz. 14, w Mirocinie na autostradzie A4.

Kierujący hyundaiem 40-letni mieszkaniec Warszawy jechał zbyt szybko, przez co stracił panowanie nad samochodem. Hyundai uderzył w barierkę ochronną.

Mężczyzna trafił na izbę przyjęć, na szczęście poważnie nie ucierpiał i po udzielonej pomocy medycznej opuścił szpital. Był trzeźwy.

Ukarano go mandatem, policjanci zatrzymali też dowód rejestracyjny pojazdu ze względu na jego uszkodzenia.


AN
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama