Do zdarzenia doszło przedwczoraj, po godz. 7, na drodze wojewódzkiej nr 986 w Skrzyszowie.
Kierująca mitsubishi na łuku drogi straciła panowanie nad pojazdem i potrąciła pieszą idącą poboczem drogi. 72-letnia mieszkanka gminy Ostrów trafiła do szpitala na badania.
Kierująca była trzeźwa. Policjanci wyjaśniają dokładne okoliczności wypadku.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze