Reklama

Straciła panowanie nad autem i potrąciła idącą poboczem 72-letnią pieszą

Do zdarzenia doszło przedwczoraj, po godz. 7, na drodze wojewódzkiej nr 986 w Skrzyszowie.

Kierująca mitsubishi na łuku drogi straciła panowanie nad pojazdem i potrąciła pieszą idącą poboczem drogi. 72-letnia mieszkanka gminy Ostrów trafiła do szpitala na badania. 
 
Kierująca była trzeźwa. Policjanci wyjaśniają dokładne okoliczności wypadku.


san
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości