Reklama

Strażnicy graniczni wyjechali pełnić służbę na granicy węgiersko-serbskiej [ZDJĘCIA]

8 funkcjonariuszy Bieszczadzkiego Oddziału SG i 35 pograniczników z innych oddziałów SG wyjechało na miesięczną misję na Węgry.

Funkcjonariusze oddelegowani na misję służyli do tej pory m.in. w Medyce, Korczowej, Wojtkowej, Hermanowicach. Szkolenie i instruktaż do misji przeszli oni w Nowym Sączu. 


fot.serwis BiOSGNa granicy węgiersko-serbskiej wspólnie z policją Węgier będą chronić zewnętrzną granicę Unii Europejskiej: zapobiegać nielegalnym przekroczeniom granicy poza przejściami granicznymi, prowadzić obserwację miejsc dogodnych do przekroczenia granicy państwowej wbrew przepisom i przekazywać informacje o sytuacji w rejonie granicy państwowej stronie węgierskiej, a także wspierać policję Węgier przy zabezpieczeniu porządku publicznego na wyznaczonym odcinku działań.


fot.serwis BiOSG


fot.serwis BiOSG
AN
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    lilka - niezalogowany 2015-11-08 15:03:50

    Jedzcie sobie!!

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    nikt ważny - niezalogowany 2015-11-08 17:35:09

    A może Ty pojedziesz skoro taka radość...

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    bieszczadzki tygrys - niezalogowany 2015-11-09 16:29:52

    mission positive and productive

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama