8 funkcjonariuszy Bieszczadzkiego Oddziału SG i 35 pograniczników z innych oddziałów SG wyjechało na miesięczną misję na Węgry.
Funkcjonariusze oddelegowani na misję służyli do tej pory m.in. w Medyce, Korczowej, Wojtkowej, Hermanowicach. Szkolenie i instruktaż do misji przeszli oni w Nowym Sączu.



Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Jedzcie sobie!!
A może Ty pojedziesz skoro taka radość...
mission positive and productive