Reklama

Strzałkowski kontra Kamiński, czyli zgrzyt wewnątrz PiS

Radny Eugeniusz Strzałkowski w oficjalnym piśmie, skierowanym m.in. do naszej redakcji, nazwał swojego partyjnego kolegę Macieja Kamińskiego aktorem, grającym w telenoweli, agresywnie na łamach mediów promującym swoją osobę. Zarzucił mu przekazywanie nierzetelnych informacji. Dość poważny zgrzyt wewnątrz przemyskich struktur Prawa i Sprawiedliwości stał się faktem.

W piśmie parafowanym przez radnego E. Strzałkowskiego można wyczytać m.in.: „(...) Wzmocnienia naszego potencjału nie uzyskamy przez przedsięwzięcia prezentowane w kolejnych artykułach z aktorem panem radnym M. Kamińskim (...). Jestem zwolennikiem wspierania młodych, którzy wchodzą do polityki, niezależnie od preferencji politycznych. Pozytywnej opinii w tej sprawie nie mogę wyrazić, czytając wystąpienia pana radnego M. Kamińskiego w waszym tygodniku – wszystkie te przemyślenia mają charakter telenoweli i służą agresywnej promocji tej osoby (...)”.Radny Strzałkowski zarzucił radnemu Kamińskiemu, partyjnemu klubowemu koledze, że przekazuje opinii publicznej nierzetelne informacje, zwłaszcza jeśli chodzi o budowę drogi przez osiedle Glazera oraz budowę wodociągu przy ulicy Łętowskiej oraz przypisywanie sobie zasług w obu tych kwestiach.


fot.Jacek Szwic
– Przyznam szczerze, że jestem całkowicie zaskoczony tym pismem. Nie wiem, dlaczego mój starszy kolega klubowy tak postępuje – zastanawia się radny Maciej Kamiński.

Maciej Kamiński: – Przyznam szczerze, jestem całkowicie zaskoczony tym pismem. Nie wiem, dlaczego mój starszy kolega klubowy tak postępuje. Zawsze staram się słuchać głosu mieszkańców, którzy zgłaszają mi swoje problemy. Staram się po prostu ludziom pomagać, jak tylko potrafię. A to, iż media podają to do informacji publicznej, świadczy o tym, że zależy im na mieszkańcach i ich sprawach. W ten sposób zwracają innym uwagę na problemy i informują o wydarzeniach, które mają miejsce w lokalnym środowisku. Zapewniam, że moje informacje są prawdziwe i rzetelne. Wszystkie moje interpelacje, wnioski i działania są udokumentowane. Zarówno wcześniej, jako przewodniczący zarządu osiedla, jak i teraz, jako radny i zastępca przewodniczącego zarządu osiedla, zawsze pomagam i nie odmawiam ludziom pomocy i nadal będę to robił.
Eugeniusz Strzałkowski: – Niczego nie odwołuję, bo zależy mi tylko i wyłącznie na rzetelnej i uczciwej informacji. Pan radny Kamiński przecenia swoje możliwości. Fakt, że chwali się składanymi interpelacjami i załatwieniem tym sposobem wielu spraw, traktuję jako żart. A media dają mu pole do popisu, przedstawiając go jako budowniczego miasta Przemyśla. Nie obawiam się konsekwencji swoich słów, bo jestem radnym niezależnym. Mam wypracowany autorytet. Legitymację PiS-u złożyłem w 2008 roku i od tej chwili jestem tylko członkiem klubu radnych tej partii.


MG
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    czerupa - niezalogowany 2015-08-11 22:04:00

    Jakie miasto takie struktury, tacy działacze, takie problemy, takie kłótnie.Tylko co to zwykłych, normalnych ludzi obchodzi?

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    dd - niezalogowany 2015-08-11 22:12:47

    Powiedział Prawde o p.Kamińskim,nie ma co sie obrażać

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Ola - niezalogowany 2015-08-11 22:36:44

    Zazdrosny Pan Radny?

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości