Żołnierze 5 Batalionu Strzelców Podhalańskich z Przemyśla i 1 Batalionu Czołgów z Żurawicy – formacji wchodzących w skład 21 Brygady Strzelców Podhalańskich – wzięli udział dzisiejszym, 12 bm. w apelu z okazji święta Wojska Polskiego.
Święto Wojska Polskiego obchodzone jest 15 sierpnia na pamiątkę zwycięskiej Bitwy Warszawskiej w 1920 roku, stoczonej w czasie wojny polsko-bolszewickiej. Zostało wprowadzone ustawą Sejmu z 30 lipca 1992 r.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Fajna ta zabawa w żołnierzyki od 8 do 15 w dni powszednie . Gorzej jak dojdzie do konfrontacji z prawdziwym wojskiem Putina czy Merkel
Byłam..Widziałam.... i też zrobiłam kilkanaście fotek :-)
Człowieku po wpisie widać, że pojęcia nie masz.Gdy przyjdzie co do czego to pierwszy przylecisz prosić o pomoc
Do Żołnierz Chyba żartujesz sobie . W razie czego was pierwszych tu nie będzie tak jak w 39 .
Smieszne zabawki Macierewicza. Putin po nich przejedzie w 24h.
Teraz w wojsku to lekka robota, tylko marsze i parady, sami karierowicze pchają się , a ja biedny muszę na nich tyrać za grosze
Fajna ta zabawa w żołnierzyki od 8 do 15 w dni powszednie . Gorzej jak dojdzie do konfrontacji z prawdziwym wojskiem Putina czy Merkel
Byłam..Widziałam.... i też zrobiłam kilkanaście fotek :-)
Człowieku po wpisie widać, że pojęcia nie masz.Gdy przyjdzie co do czego to pierwszy przylecisz prosić o pomoc