Reklama

Strzelcy i pancerni na apelu [ZDJĘCIA]

12/08/2016 12:40

Żołnierze 5 Batalionu Strzelców Podhalańskich z Przemyśla i 1 Batalionu Czołgów z Żurawicy – formacji wchodzących w skład 21 Brygady Strzelców Podhalańskich – wzięli udział dzisiejszym, 12 bm. w apelu z okazji święta Wojska Polskiego.

Święto Wojska Polskiego obchodzone jest 15 sierpnia na pamiątkę zwycięskiej Bitwy Warszawskiej w 1920 roku, stoczonej w czasie wojny polsko-bolszewickiej. Zostało wprowadzone ustawą Sejmu z 30 lipca 1992 r.


red.
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    asdf - niezalogowany 2016-08-12 13:10:04

    Fajna ta zabawa w żołnierzyki od 8 do 15 w dni powszednie . Gorzej jak dojdzie do konfrontacji z prawdziwym wojskiem Putina czy Merkel

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Marta - niezalogowany 2016-08-12 16:15:53

    Byłam..Widziałam.... i też zrobiłam kilkanaście fotek :-) 

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Żołnierz - niezalogowany 2016-08-12 16:20:58

    Człowieku po wpisie widać, że pojęcia nie masz.Gdy przyjdzie co do czego to pierwszy przylecisz prosić o pomoc

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama