Reklama

Stuknęła im pięćdziesiątka! Pół wieku przeżyli razem

W sierpniu br. wyjątkowe święto obchodzili Maria i Józef Majbowie z Przeworska. 50 wspólnie przeżytych lat to okazja do fetowania, ale i podsumowań.

Małżonkowie złoty jubileusz świętowali w przeworskim ratuszu, w sali ślubów Urzędu Stanu Cywilnego. Z racji wydarzenia gospodarz Przeworska Leszek Kisiel wespół z kierownikiem USC Bogusławem Dulibanem uhonorowali parę okolicznościowymi medalami i wyróżnieniami, a główni bohaterowie święta długo wspominali najpiękniejsze momenty wspólnej małżeńskiej drogi, otoczeni rodziną i przyjaciółmi.

Wychowali dwóch synów i obecnie są szczęśliwymi dziadkami sześciorga wnucząt. Pani Maria wychowanie dzieci łączyła z pracą zawodową w PSS „Społem” w Przeworsku. Natomiast pan Józef swoje życie związał ze sportem. Był reprezentantem, a także działaczem „Orła Przeworsk”. Przez niemal 40 lat pracował też w przeworskiej cukrowni.

Szanownym małżonkom życzymy dalszych, szczęśliwych lat w zdrowiu i wzajemnym poszanowaniu.

Reklama


fot.UM Przeworsk
ug
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama