W sierpniu br. wyjątkowe święto obchodzili Maria i Józef Majbowie z Przeworska. 50 wspólnie przeżytych lat to okazja do fetowania, ale i podsumowań.
Małżonkowie złoty jubileusz świętowali w przeworskim ratuszu, w sali ślubów Urzędu Stanu Cywilnego. Z racji wydarzenia gospodarz Przeworska Leszek Kisiel wespół z kierownikiem USC Bogusławem Dulibanem uhonorowali parę okolicznościowymi medalami i wyróżnieniami, a główni bohaterowie święta długo wspominali najpiękniejsze momenty wspólnej małżeńskiej drogi, otoczeni rodziną i przyjaciółmi.
Wychowali dwóch synów i obecnie są szczęśliwymi dziadkami sześciorga wnucząt. Pani Maria wychowanie dzieci łączyła z pracą zawodową w PSS „Społem” w Przeworsku. Natomiast pan Józef swoje życie związał ze sportem. Był reprezentantem, a także działaczem „Orła Przeworsk”. Przez niemal 40 lat pracował też w przeworskiej cukrowni.
Szanownym małżonkom życzymy dalszych, szczęśliwych lat w zdrowiu i wzajemnym poszanowaniu.

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze