Reklama

Stypendia burmistrza dla 72 uczniów

18/11/2016 10:27

24 października w Miejskim Ośrodku Kultury w Przeworsku już po raz kolejny burmistrz miasta Leszek Kisiel wręczył stypendia najlepszym uczniom miejscowych szkół podstawowych oraz gimnazjum.

Stypendia za wybitne osiągnięcia oraz za szczególne wyniki w nauce otrzymało 72 uczniów. Zostali oni nagrodzeni za średnią ocen 5,4, a także za doskonałe rezultaty w konkursach przedmiotowych oraz olimpiadach sportowych przy uzyskaniu średniej w nauce na poziomie 4,75. 


fot.UM Przeworsk
Stypendyści ze Szkoły Podstawowej nr 2.

Przez 10 miesięcy stypendyści będą otrzymywali po 50 zł. W uroczystości wzięli udział dyrektorzy szkół oraz laureaci stypendiów wraz z rodzicami. Na deskach MOK program artystyczny zaprezentowali z tej okazji uczniowie Gimnazjum nr 1.


fot.UM Przeworsk
Najzdolniejsi uczniowie ze Szkoły Podstawowej nr 3.


fot.UM Przeworsk
bc
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama