Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Przeworsku znalazł się w „Złotej Setce” szpitali w Polsce w ogólnopolskim rankingu „Bezpieczny Szpital Przyszłości”.
Przeworski SP ZOZ znalazł się w tej klasyfikacji jako jedyny szpital powiatowy w województwie podkarpackim. Wyniki rankingu ogłaszane są co roku przez Centrum Monitorowania Jakości w Ochronie Zdrowia oraz dziennik Rzeczpospolita [paywall]. Laureatami rankingu jest 100 najlepszych szpitali w Polsce, które uzyskały najwięcej punktów w kilku dziedzinach: zarządzania, infrastruktury szpitala, stanu budynków, funkcjonowania ekonomicznego oraz sposobu sprawowania opieki nad pacjentami.
Warto dodać, że przeworska placówka bierze udział w rankingu od 2004 r., a od 2011 r. systematycznie zajmuje miejsce w „Złotej Setce”. W 2017 r. szpital najwięcej punktów otrzymał w trzech obszarach: diagnostyka, blok operacyjny i jakość usług.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
To jakiś żart ?
Haha
Dobry żart padlam