Reklama

Sukcesy „gastronomika”

Uczniowie klas maturalnych są w trakcie egzaminu dojrzałości. To podsumowanie pracy, jaką włożyli podczas trzy- czy czteroletniej edukacji. W jej trakcie odnosili także spore sukcesy. Osiągnięcia uczniów Zespołu Szkół Usługowo-Hotelarskich i Gastronomicznych w Przemyślu są imponujące.

– Na wstępie trzeba podkreślić, że nasi uczniowie, uczniowie klas technicznych, nastawieni są na zdobywanie zawodu, stąd ich pasje i sukcesy humanistyczne przynoszą spotęgowaną radość i satysfakcję– powiedziała nauczycielka języka polskiego w „gastronomiku” dr Bernardyna Banaś[paywall].

Szczególną aktywnością i osiągnięciami podczas czteroletniej edukacji szkolnej wyróżnili się: Klaudia Łach (laureatka I miejsca w X edycji „Fajowego Dyktanda”), Ewa Kudła (dwukrotna zdobywczyni I miejsca w Wojewódzkim Konkursie Plastycznym poświęconym twórczości Juliusza Słowackiego, w 2015 i 2016 r.), Dominka Rywak (1. miejsce w Międzyszkolnym Konkursie „Wielka Gra. Bolesław Prus – życie i twórczość”), Patrycja Majgier (2. miejsce w wojewódzkim konkursie na prezentację multimedialną poświęconą życiu i twórczości Juliusza Słowackiego w ramach VIII Kwietniowych Spotkań z Juliuszem Słowackim), Gabriela Maksym (2. miejsce w Międzyszkolnym Konkursie „Wielka Gra. Bolesław Prus – życie i twórczość”), Tomasz Choma (3. miejsce w Wojewódzkim Konkursie na prezentację multimedialną poświęconą życiu i twórczości Juliusza Słowackiego w ramach VIII Kwietniowych Spotkań z Juliuszem Słowackim), Anna Szylar (3. miejsce w Międzyszkolnym Konkursie „Wielka Gra. Bolesław Prus – życie i twórczość”), Katarzyna Hałek (wyróżnienie w konkursie plastycznym poświęconym twórczości Juliusza Słowackiego w ramach VI Kwietniowych Spotkań z Juliuszem Słowackim) i Piotr Niemiec (wyróżniony w XXVI Turnieju Wierszy Jednego Poety poświęconym twórczości Jerzego Kronholda oraz wyróżniony w II Podkarpackim Konkursie Pięknego Czytania).

Reklama

Gratulujemy!


mars
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    asas - niezalogowany 2016-05-07 19:00:42

    Pani Banaś moze uczyła w gastronomiku którego już dawno zlikwidowali .  Panie dziennikarzu troche rzetelności dziennikarskiej... 

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Ozzman - niezalogowany 2016-05-07 20:51:04

    Ja jestem ciekaw czy ci piękni, młodzi ludzie podejdą do tematu poważnie i w swojej przyszłej działalności gospodarczej czyli prowadzeniu mniejszych lub większych otwartych zakładów żywienia zbiorowego i zrezygnują z zatruwania ludzi szczątkami bestialsko pomordowanych istot wcielonych ?!?! Zgodnie z zalecaniemi jakie dał nam dobry Boziu np. w takiej Bibli;   " Oto wam daję wszlką roślinę przynoszącą ziarno po całej ziemi i wszelkie drzewo, którego owoc ma w sobie nasienie: dla was one będą pokarmem.'' - księga rodzaju 1.29

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Ozzman - niezalogowany 2016-05-07 21:05:56

    Jeżeli nie, to podaję namiary na mniej lub bardziej drastyczne i szokujące materiały filmowe itp.   YOUTUBE.COM - POZNAJ SWOJE MIĘSO   YOUTUBE.COM - MORRISSEY - MEAT IS MURDER   YOUTUBE.COM - TO TYLKO ZWIERZĘTA  

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama