Reklama

Św. Mikołaj odwiedził przemyski szpital. Sprezentował barwną choinkę

Udekorowane i mieniące się barwnymi światełkami bożonarodzeniowe drzewko stanęło dziś w samo, 6 grudnia, przed budynkiem placówki


fot.Wojewódzki Szpital im. św. o. Pio w Przemyślu
Bożonarodzeniowe drzewko można oglądać z okien szpitala.

A kto dostarczył mikołajkowy prezent, poprawiający nastrój personelowi i pacjentom Wojewódzkiego Szpitala im. św. Ojca Pio w Przemyślu?

To efekt współpracy Fundacja Dr Clown z firmą Aviva.

– Chcąc umilić dzieciom czas pobytu w szpitalu, postanowiły ustawić i udekorować choinkę na placu szpitalnym, aby dzieci przebywające na oddziałach, patrząc przez okno, mogły zobaczyć piękne, rozświetlone drzewko. Dziękujemy! – informuje placówka.

Reklama


fot.Wojewódzki Szpital im. św. o. Pio w Przemyślu
Choinka stanęła przed szpitalem dzięki współpracy Fundacji Dr Clown z firmą Aviva.


fot.Wojewódzki Szpital im. św. o. Pio w Przemyślu
Choinka mieni się kolorami.


san
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości