Reklama

Świadectwo tragedii sprzed 2 lat

11/07/2015 18:12

Obok drogi nr 884, wiodącej z Reczpola do Korytnik, w miejscu, gdzie dwa lata temu doszło do śmiertelnego wypadku, do tej porty leży drzewo, które było przyczyną tego tragicznego zdarzenia.

Mimo że dokonano wycinki drzew, które zagrażały kierowcom, a następnie je uprzątnięto, to jedno, konkretne drzewo zostało. Z pytaniem dlaczego tak się stało, zwróciliśmy się do Podkarpackiego Zarządu Dróg Wojewódzkich  w Rzeszowie. Niestety pozostało bez odpowiedzi.
E.G
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    kierowca z drogi 884 - niezalogowany 2015-07-12 01:09:51

    Zostało jako swego rodzaju pomnik, przypominający o tym smutnym czerwcowym poranku. Nie sądzę, by ktoś chciał drewno z tego drzewa użyć do wyrobu mebli (to kiedyś) czy obecnie choćby do kominka. Niech ta sosna leży w pokoju tak jak i jej ofiara. Amen

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości