Jeszcze tylko do 15 grudnia (poniedziałek), do Urzędu Miejskiego w Przemyślu można przynieść kartki świąteczne z życzeniami, które trafią do pacjentów zmagających się z różnego typu nowotworami.
Akcja jest zorganizowana przez Polski Komitet Zwalczania Raka Oddział Podkarpacki, a patronatem objął ją prezydent miasta Przemyśla Wojciech Bakun.
– Podaruj komuś magię świąt. Pomóż wywołać uśmiech na każdej twarzy. Niech Twoje słowa niosą radość tym, którzy jej najbardziej potrzebują
– zachęcają do włączenia się w tę inicjatywę organizatorzy.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze