Ręcznie robione ozdoby, degustacja wigilijnych potraw oraz wspólne kolędowanie – to wszystko czekało na tych, którzy w przedświąteczną niedzielę odwiedzili lubaczowski Rynek.
Impreza spotkała się z dużym zainteresowaniem zarówno odwiedzających, jak i wystawców. Punktualnie o g. 12 życzenia mieszkańcom złożyli: burmistrz Krzysztof Szpyt i ks. dziekan Andrzej Stopyra. Następnie nastąpiło przekazanie Betlejemskiego Światła Pokoju. O kolędowy repertuar zadbali harcerze wraz z seniorami. Na Rynku stanął również wóz z siankiem, które każdy mógł zabrać do domu. Dodatkową atrakcją była wizyta Świętego Mikołaja.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze