Reklama

Świąteczne smaki na Rynku

24/12/2015 15:06

Ręcznie robione ozdoby, degustacja wigilijnych potraw oraz wspólne kolędowanie – to wszystko czekało na tych, którzy w przedświąteczną niedzielę odwiedzili lubaczowski Rynek.

Impreza spotkała się z dużym zainteresowaniem zarówno odwiedzających, jak i wystawców. Punktualnie o g. 12 życzenia mieszkańcom złożyli: burmistrz Krzysztof Szpyt i ks. dziekan Andrzej Stopyra. Następnie nastąpiło przekazanie Betlejemskiego Światła Pokoju. O kolędowy repertuar zadbali harcerze wraz z seniorami. Na Rynku stanął również wóz z siankiem, które każdy mógł zabrać do domu. Dodatkową atrakcją była wizyta Świętego Mikołaja.
pb
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama