Reklama

Święcenie pokarmów i śniadanie wielkanocne Caritas [GALERIA]

26/03/2016 17:07

Ponad 300 osób przyszło na śniadanie wielkanocne przygotowane przez Caritas Archidiecezji Przemyskiej.

Pokarmy poświęcił abp Józef Michalik. Przed posiłkiem życzenia obecnym złożyli również: prezydent Robert Choma i starosta Jan Pączek.

Zebrani na miejscu otrzymali żurek z jajkiem, a do domu paczki z artykułami potrzebnymi na święta.

Tuż przed spotkaniem w Caritasie, abp Michalik poświęcił pokarmy na wielkanocny stół w archikatedrze.


pb
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama