Ponad 300 osób przyszło na śniadanie wielkanocne przygotowane przez Caritas Archidiecezji Przemyskiej.
Pokarmy poświęcił abp Józef Michalik. Przed posiłkiem życzenia obecnym złożyli również: prezydent Robert Choma i starosta Jan Pączek.
Zebrani na miejscu otrzymali żurek z jajkiem, a do domu paczki z artykułami potrzebnymi na święta.
Tuż przed spotkaniem w Caritasie, abp Michalik poświęcił pokarmy na wielkanocny stół w archikatedrze.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze