W tegoroczne święta można do woli korzystać z lodowej tafli przy ul. Sanockiej w Przemyślu.
Przemyski Ośrodek Sportu i Rekreacji zaprasza w drugi dzień świąt wszystkich amatorów ślizgów i piruetów na lodowisko przy Sanockiej. Lodowisko jest dziś, 26 grudnia, czynne w godzinach od 14.30 do 21.00. Łyżwiarze mogą też korzystać z wypożyczalni łyżew, a najmłodsi z pingwinków pomocnych w nauce jazdy. Lodowa tafla była również czynna w Wigilię i pierwszy dzień świąt. W Sylwestra pojeździć będzie można na łyżwach od g. 9.00 do 13.30, a w Nowy Rok w godzinach popołudniowych – od 14.30 do 21.00.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Ale stan łyżw w wyporzyczlni woła o pomste.....
Lodowisko małe ma zadaszenie to plus ale łyżwy to dramat ludzie co to ma być.
Do Tomka to po tok by koleś z wypożyczalni przeją wypożyczalnię bo na tym jest najlepsza kasa to proste.
To by bylo najlepsze rozwiazanie jakby przejol bo na tym co tam jest to nieda sie wogle jezdzic podarte wkladki niedzialajace zapiecia ostrza nietrzymajace sie obowia
O co co tyle szumu jak na sanockim lodowisku 20 osób.
Ale stan łyżw w wyporzyczlni woła o pomste.....
Lodowisko małe ma zadaszenie to plus ale łyżwy to dramat ludzie co to ma być.
Do Tomka to po tok by koleś z wypożyczalni przeją wypożyczalnię bo na tym jest najlepsza kasa to proste.