Reklama

Święta na lodowej tafli? Dlaczego nie!

W tegoroczne święta można do woli korzystać z lodowej tafli przy ul. Sanockiej w Przemyślu.

Przemyski Ośrodek Sportu i Rekreacji zaprasza w drugi dzień świąt wszystkich amatorów ślizgów i piruetów na lodowisko przy Sanockiej. Lodowisko jest dziś, 26 grudnia, czynne w godzinach od 14.30 do 21.00. Łyżwiarze mogą też korzystać z wypożyczalni łyżew, a najmłodsi z pingwinków pomocnych w nauce jazdy. Lodowa tafla była również czynna w Wigilię i pierwszy dzień świąt. W Sylwestra pojeździć będzie można na łyżwach od g. 9.00 do 13.30, a w Nowy Rok w godzinach popołudniowych – od 14.30 do 21.00.


ug
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Tomek - niezalogowany 2019-12-26 19:51:03

    Ale stan łyżw w wyporzyczlni woła o pomste..... 

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Bolek - niezalogowany 2019-12-26 20:50:02

    Lodowisko małe ma zadaszenie to plus ale łyżwy to dramat ludzie co to ma być.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Przemyślanin - niezalogowany 2019-12-26 20:54:24

    Do Tomka to po tok by koleś z wypożyczalni przeją wypożyczalnię bo na tym jest najlepsza kasa to proste.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama