Reklama

Świetlica już po remoncie

W Brylińcach w gminie Krasiczyn zakończono drugi etap prac związanych z modernizacją świetlicy wiejskiej.

Pomoc finansową na przeprowadzenie koniecznych, związanych z nią działań, udało się gminie pozyskać z budżetu województwa podkarpackiego, w ramach Podkarpackiego Programu Odnowy Wsi na lata 2017-2020. Za kwotę 36 tys. 421,10 zł wykonano konieczne prace wewnątrz budynku: rozebrano stare podłogi, wykonano wylewki, położono terakotę i panele, a także zamontowano rury pod centralne ogrzewanie. Dzięki remontowi spotkania mieszkańców wsi czy członkiń KGW będą się mogły odbywać w odpowiednich warunkach.


ug
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama