W Brylińcach w gminie Krasiczyn zakończono drugi etap prac związanych z modernizacją świetlicy wiejskiej.
Pomoc finansową na przeprowadzenie koniecznych, związanych z nią działań, udało się gminie pozyskać z budżetu województwa podkarpackiego, w ramach Podkarpackiego Programu Odnowy Wsi na lata 2017-2020. Za kwotę 36 tys. 421,10 zł wykonano konieczne prace wewnątrz budynku: rozebrano stare podłogi, wykonano wylewki, położono terakotę i panele, a także zamontowano rury pod centralne ogrzewanie. Dzięki remontowi spotkania mieszkańców wsi czy członkiń KGW będą się mogły odbywać w odpowiednich warunkach.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze