Już 25 czerwca swoje święto będzie obchodził 14. Dywizjon Artylerii Samobieżnej im. gen. bryg. Wacława Wieczorkiewicza w Jarosławiu. Z tej okazji na jarosławskim Rynku zostanie zaprezentowany sprzęt wojskowy, przygotowany będzie piknik i plac zabaw dla dzieci.
Program uroczystości podczas święta 14 Dywizjonu Artylerii Samobieżnej prezentuje się następująco:
godz. 9.20-9.45 – uroczysty przemarsz pododdziałów ulicami Jarosławia (ul. 3. Maja, Przemyska, Jana III Sobieskiego, Rynek, Ostrogskich, Jezuicka, pl. ks. Piotra Skargi).
godz. 10.00 – msza św. w kolegiacie w intencji żołnierzy i pracowników wojska.
godz. 11.30 – uroczysty apel na rynku:
godz. 9.00-14.00 - piknik wojskowy na Rynku:
Wydarzeniu patronuje m.in. Burmistrz Jarosławia.

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Pani redaktor dywizja a dywizjon to wielka różnica
Oj tam, oj tam zaraz różnica :)Nie dla wszystkich i nie zawsze, dziennikarstwo pełną buzią.