Reklama

Świętowały panie z powiatu

14/03/2018 09:30

Panie z kół gospodyń wiejskich z całego powiatu lubaczowskiego spotkały się w auli Zespołu Szkół w Oleszycach na Święcie Kobiet. Organizatorem był starosta lubaczowski. Było to podziękowanie ze strony Józefa Michalika za pracę pań z KGW na rzecz promocji i rozwoju powiatu.

Z życzeniami dla pań przyjechali także: poseł na sejm Mieczysław Kasprzak, radny Sejmiku Województwa Podkarpackiego Andrzej Napelski oraz burmistrzowie i wójtowie z gmin powiatu lubaczowskiego.

Zespół Cztery Pory Roku z Oleszyc zaprezentował znane polskie piosenki o kobietach i miłości, a każda z pań otrzymała kwiaty, kartkę z życzeniami oraz publikację Adama Łazara Świętemu Janowi Pawłowi II bliski był Lubaczów.

Na zaproszenie starosty, jak co roku, odpowiedziała Łucja Bielec, szefowa Fundacji „SOS Życie” z Mielca, która od wielu lat przeprowadza profilaktyczne badania mammograficzne i cytologiczne wśród mieszkanek powiatu. Zapowiedziała, że również w tym roku w każdej gminie będzie wykonywana mammografia.

Reklama

Spotkanie zakończył poczęstunek, przygotowany przez uczniów klas gastronomicznych Zespołu Szkół w Oleszycach oraz występ Lilianny Mastykasz.

 


fot.Powiatowe Centrum Kultury w Lubaczowie
pb
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama