Panie z kół gospodyń wiejskich z całego powiatu lubaczowskiego spotkały się w auli Zespołu Szkół w Oleszycach na Święcie Kobiet. Organizatorem był starosta lubaczowski. Było to podziękowanie ze strony Józefa Michalika za pracę pań z KGW na rzecz promocji i rozwoju powiatu.
Z życzeniami dla pań przyjechali także: poseł na sejm Mieczysław Kasprzak, radny Sejmiku Województwa Podkarpackiego Andrzej Napelski oraz burmistrzowie i wójtowie z gmin powiatu lubaczowskiego.
Zespół Cztery Pory Roku z Oleszyc zaprezentował znane polskie piosenki o kobietach i miłości, a każda z pań otrzymała kwiaty, kartkę z życzeniami oraz publikację Adama Łazara Świętemu Janowi Pawłowi II bliski był Lubaczów.
Na zaproszenie starosty, jak co roku, odpowiedziała Łucja Bielec, szefowa Fundacji „SOS Życie” z Mielca, która od wielu lat przeprowadza profilaktyczne badania mammograficzne i cytologiczne wśród mieszkanek powiatu. Zapowiedziała, że również w tym roku w każdej gminie będzie wykonywana mammografia.
Spotkanie zakończył poczęstunek, przygotowany przez uczniów klas gastronomicznych Zespołu Szkół w Oleszycach oraz występ Lilianny Mastykasz.

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze