Reklama

[Sygnały Czytelników:] Schodki na Zniesieniu do poprawki

13/11/2019 16:15

Jesienna aura zachęca do spacerów, ale i skłania do refleksji. Podczas jednej z przechadzek ścieżkami na przemyskim Zniesieniu z trudem pokonałem drewniane schodki, które są częścią stworzonego tam terenu rekreacyjnego.

Upływający czas i brak konserwacji oraz działań naprawczych zrobiły swoje. W niektórych miejscach schodki są wyszczerbione i pełne ubytków, więc gdyby nie poręcz, nie sposób by było nimi zejść. Jeszcze jeden sezon i nie będą się w ogóle nadawać już do użytku. Najwyższa pora, by wykonać niezbędne prace naprawcze i przeglądy.


mieszkaniec Przemyśla
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Obywatel Ccc - niezalogowany 2019-11-13 16:20:34

    A co z tą  ćwierćtrybuną àla Choma?

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Roch - niezalogowany 2019-11-13 16:52:05

    To samo co ze zmiana nazwy ul. Kocyłowskiego 

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    atwa - niezalogowany 2019-11-13 20:14:02

    A powiedzcie mi tylko jedno; na kiego ch.... w ogóle te schodki były tam potrzebne ?!? Nie wspominając o niepotrzebnych w tym rejonie,  wszystkich tych pracach, z zabetonowaniem Kopca włącznie !!!

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama