Reklama

Sygnały Czytelników: Przy takich temperaturach jazda autobusem to koszmar

23/07/2023 08:02

– Lato w pełni, wszystkim doskwierają upały. Kiedy temperatura sięga powyżej 30 stopni, w autobusie nie działa klimatyzacja, można wyzionąć ducha.

A ponieważ stale poruszam się miejską komunikacją, wiem, o czym mówię. Takie sytuacje, że pasażerowie skazani są na podróż autobusem, w którym klimatyzacji albo nie ma, albo nie jest sprawna, wcale nie należą do rzadkości. Moim zdaniem to nie do pomyślenia – komentuje przemyślanin.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama