– Lato w pełni, wszystkim doskwierają upały. Kiedy temperatura sięga powyżej 30 stopni, w autobusie nie działa klimatyzacja, można wyzionąć ducha.
A ponieważ stale poruszam się miejską komunikacją, wiem, o czym mówię. Takie sytuacje, że pasażerowie skazani są na podróż autobusem, w którym klimatyzacji albo nie ma, albo nie jest sprawna, wcale nie należą do rzadkości. Moim zdaniem to nie do pomyślenia – komentuje przemyślanin.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze