– Aktualny wygląd ulicy Rokitniańskiej, bezpośrednio po drugiej stronie zakładu karnego, wypada mi pozostawić bez komentarza.
– Niech dowodem będzie zamieszczone zdjęcie. Osprejpowane wulgaryzmami ściany budynków, porozrzucane śmieci – wszystko to składa się na koszmarną wizytówkę tego miejsca. A to przecież teren znajdujący się w bezpośredniej bliskości peronu międzynarodowego. Poza tym to także trakt, którym przemieszcza się jednak sporo osób. Czy tak powinien wyglądać? – pyta przemyślanin.
fot. wysłane przez Czytelnika

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze