– Na palcu Inwalidów Wojennych w Przemyślu, obok marketu sieci spożywczej, znajduje się miejsce pamięci powstałe w hołdzie Polakom rozstrzelanym 31 grudnia 1943 roku, nawiązujące do okresu ludobójstwa II wojny światowej. Wspomina o tym pamiątkowa tablica ufundowana przez mieszkańców miasta i wymownej treści napis.
– Obok znajduje się skwerek z ławkami. Niestety pełno na nim chwastów, a bywa, że i także śmieci, zaś niektóre z ławek są uszkodzone. Ten wizerunek nie najlepiej koresponduje z tym miejscem i aż prosi się o to, by na bieżąco o nie dbać. Myślę, że dobrze byłoby, gdyby opieką otoczyła je młodzież z którejś z przemyskich szkół – podsuwa pomysł mieszkanka miasta.

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze