Reklama

Sygnały Czytelników: Niepotrzebne utrudnienie w przemyskim starostwie

06/11/2023 07:52

– Mimo że mamy czasy nowoczesnych technologii, w przemyskim starostwie wciąż opłaty skarbowe należy wnosić w gotówce. Dlaczego?

– Tego nie wiem i się nie dowiedziałem. Nie mając wyjścia, zupełnie zaskoczony taką sytuacją, zmuszony byłem pomaszerować do najbliższego bankomatu po 20 złotych. Trochę to komplikuje życie petentom i niepotrzebnie wydłuża załatwienie sprawy, a przecież warto je sobie na co dzień ułatwiać. W tym kierunku powinny iść urzędy – komentuje Czytelnik.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama