– Mimo że mamy czasy nowoczesnych technologii, w przemyskim starostwie wciąż opłaty skarbowe należy wnosić w gotówce. Dlaczego?
– Tego nie wiem i się nie dowiedziałem. Nie mając wyjścia, zupełnie zaskoczony taką sytuacją, zmuszony byłem pomaszerować do najbliższego bankomatu po 20 złotych. Trochę to komplikuje życie petentom i niepotrzebnie wydłuża załatwienie sprawy, a przecież warto je sobie na co dzień ułatwiać. W tym kierunku powinny iść urzędy – komentuje Czytelnik.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze