Sylwestra świętują ludzie na każdym kontynencie, o północy, wystrzeliwując w niebo fajerwerki, żegnają stary rok i witają nowy. Na przemyskim Rynku było tak samo, czyli światowo, na dodatek z konkursem na najzabawniejszy strój sylwestrowy oraz quizem muzycznym.
Sylwestra świętują ludzie na każdym kontynencie, o północy, wystrzeliwując w niebo fajerwerki, żegnają stary rok i witają nowy. Na przemyskim Rynku było tak samo, czyli światowo, na dodatek z konkursem na najzabawniejszy strój sylwestrowy oraz quizem muzycznym.
Mieszkańców Przemyśla do wspólnego spędzenia niepowtarzalnej, sylwestrowej nocy kolejny raz zaprosiło Przemyskie Centrum Kultury i Nauki „Zamek”. Świetna zabawa z wyjątkowym pokazem sztucznych ogni odbyła się w bardzo przyjaznej atmosferze. Obyło się bez ekscesów.
Kulminacyjnym momentem był oczywiście widowiskowy, wyjątkowy pokaz fajerwerków, a po nim przyszedł czas na drugą część koncertu grupy Wolni Ludzie.
Sylwestrowa zabawa na Rynku zakończyła się o g. 1.00. Do tej pory bawił publiczność energetyczny DJ Fatman Skub Live Set.
Ci, którzy nie mogli się doczekać sylwestrowej nocy, mogli skorzystać z oferty PCKiN zaplanowanej na 30 grudnia. W poprzedzający noc sylwestrową wieczór na Zamku Kazimierzowskim miłośników sztuki bawili: Przemyski Big-Band z towarzyszeniem Zespołu Smyczkowego Zespołu Państwowych Szkół Muzycznych w Przemyślu pod dyrekcją Antoniego Gurana. Solistami wieczoru byli: Kacper Bator, Aleksandra Bernatek, Natalia Cieślachowska, Maria Feduniewicz, Jakub Kołodziej, Jadwiga Kot i Dawid Suliba.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.ŚWIETNE zdjęcia!!! Kim jest ów fotografik? Kto tam się "bawił"? Hamryszczak i Podchalicz, "muzycy" i ..................
ŚWIETNE zdjęcia!!! Kim jest ów fotografik? Kto tam się "bawił"? Hamryszczak i Podchalicz, "muzycy" i ..................