Reklama

Sylwestrowa noc już za nami. Jak się bawił Przemyśl?

04/01/2017 14:30

Sylwestra świętują ludzie na każdym kontynencie, o północy, wystrzeliwując w niebo fajerwerki, żegnają stary rok i witają nowy. Na przemyskim Rynku było tak samo, czyli światowo, na dodatek z konkursem na najzabawniejszy strój sylwestrowy oraz quizem muzycznym.

Sylwestra świętują ludzie na każdym kontynencie, o północy, wystrzeliwując w niebo fajerwerki, żegnają stary rok i witają nowy. Na przemyskim Rynku było tak samo, czyli światowo, na dodatek z konkursem na najzabawniejszy strój sylwestrowy oraz quizem muzycznym.

Mieszkańców Przemyśla do wspólnego spędzenia niepowtarzalnej, sylwestrowej nocy kolejny raz zaprosiło Przemyskie Centrum Kultury i Nauki „Zamek”. Świetna zabawa z wyjątkowym pokazem sztucznych ogni odbyła się w bardzo przyjaznej atmosferze. Obyło się bez ekscesów.

Reklama
O dobre nastroje mieszkańców najpierw zadbał DJ Fatman Skub Live Set, a od g. 23 niemal do północy do zabawy w gorących rytmach reggae zachęcała grupa Wolni Ludzie, znana m.in. z programu „Must Be The Music”. Życzenia noworoczne uczestnikom miejskiego sylwestra złożył zastępca prezydenta Przemyśla Janusz Hamryszczak w towarzystwie przewodniczącej rady miasta Lucyny Podhalicz.

Kulminacyjnym momentem był oczywiście widowiskowy, wyjątkowy pokaz fajerwerków, a po nim przyszedł czas na drugą część koncertu grupy Wolni Ludzie. 

Sylwestrowa zabawa na Rynku zakończyła się o g. 1.00. Do tej pory bawił publiczność energetyczny DJ Fatman Skub Live Set.

Ci, którzy nie mogli się doczekać sylwestrowej nocy, mogli skorzystać z oferty PCKiN zaplanowanej na 30 grudnia. W poprzedzający noc sylwestrową wieczór na Zamku Kazimierzowskim miłośników sztuki bawili: Przemyski Big-Band z towarzyszeniem Zespołu Smyczkowego Zespołu Państwowych Szkół Muzycznych w Przemyślu pod dyrekcją Antoniego Gurana. Solistami wieczoru byli: Kacper Bator, Aleksandra Bernatek, Natalia Cieślachowska, Maria Feduniewicz, Jakub Kołodziej, Jadwiga Kot i Dawid Suliba.


TB, UG
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Snowid - niezalogowany 2017-01-05 08:28:11

    ŚWIETNE zdjęcia!!! Kim jest ów fotografik? Kto tam się "bawił"? Hamryszczak i Podchalicz, "muzycy" i ..................

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama